لحظات پایان پاییز با جشنواره یلدای راست چین

ساخت وبلاگ
چکیده : دسته‌بندی: ۳۰ آذر ۱۳۹۷ ۲۱۲ بازدید اگر کسب و کار خودت را تا الان راه اندازی نکردی یلدای و راست ... با عنوان : لحظات پایان پاییز با جشنواره یلدای راست چین بخوانید :

دسته‌بندی:

۳۰ آذر ۱۳۹۷

۲۱۲ بازدید

اگر کسب و کار خودت را تا الان راه اندازی نکردی یلدای و راست و چین را از دست نده!

شب یلدا بهانه ای برای دور هم بودن است، یلدا را همچنین می توان جشن و گردهمایی خانوادگی دانست. اکنون که دنیای اینترنت سهم زیادی از زمان ما را به خود اختصاص داده چقدر خوب است که در دنیای مجازی هم این شب عزیز جشن گرفته شود.

سایت راست چین به عنوان بزرگترین ارائه دهنده خدمات تحت وب فارسی تصمیم گرفته خانواده استارت آپهای بزرگ ایران را دور هم جمع کند تا با ارائه تخفیفات نزدیک به ۸۰ درصدی محصولات و خدمات خود این شب را برای کسب و کارهای آنلاین خاطره انگیز تر کنند.

هدف از برگزاری جشنواره و

در این دورهمی بزرگ همه آنچه شما برای راه اندازی یک کسب و کار یا ارتقا آن نیاز دارید یک جا جمع شده است. از اولین گام یک کسب کار اینترنتی یعنی انتخاب یک قالب سایت مانند قالب وردپرس گرفته تا داشتن یک هاست پرقدرت، تبلیغات موثر و از همه مهم تر داشتن یک درگاه پرداخت امن و سریع در این جشنواره منتظر شما هستند.

جشنواره یلدا راست چین از 28 آذ ماه 97 آغاز و تا پایان و شب یلدا ادامه خواهد داشت. جشنواره ای با پیشنهادات شگفت انگیز که می تواند کسب و کار شما را جان تازه ای ببخشد.

جشنواره یلدای راست چین

اما چرا “راست چین” این جشنواره را برگزار کرده است؟

سایت راست چین سالهاست ارتباط نزدیکی با کاربران، وبمستران و صاحبان مشاغل اینترنتی دارد به همین دلیل می توان به جرأت گفت از تمامی نیاز ها و دغدغه های آنها آگاهی کامل دارد به همین دلیل راه اندازی چنین کمپینی که بتواند به این افراد کمک کند تا در زمان کمتر و با اطمینان خاطر بیشتر در این راه گام بردارند را وظیفه خود می داند.

امیدواریم شما با حضور خود انگیزه ما را برای ادامه این مسیر و برگزاری جشنواره های بزرگتر و جذاب تر افزایش دهید.

فیلمی از لحظات و خوش جشنواره یلدا راست چین


راستین...
ما را در سایت راستین دنبال می کنید

نویسنده : ایمان اصلاحی بازدید : 4 تاريخ : شنبه 8 دی 1397 ساعت: 14:35